Ogün Place Datça yarım adası , pansiyon, konaklama , Mesudiye Hayıtbükü Datca Muğla. Accueil en  français s'il vous plait!! Semra et Bruno seront à votre écoute et vous ferons partager leur expérience  Yes all of us are speaking english, come and visit our lovely place!!  Ogün's place pansiyona, hosgeldiniz
Datca pansiyon, Mesudiye hayitbuku

MESUDIYE HAYITBÜKÜ: NASIL GELINIR

Kara yolu ile:

Tasiti danlar, Marmaris'ten Datça yolunu takip edip, Datça Resadiye kavsagina geldiginiz zaman, önünüze iki yol ayrimi çikar bunlardan sagda olan Knidos yoluna giriyosunuz biraz ileride yine karsiniza iki yol çikar, sagdaki yol Körmen feribot'a gider. Soldaki yol Knidos, Mesudiye yoludur. 10 km yol aldiktan sonra karsiniza yine iki yol çikar sagdaki Palamutbükü Knidos yolu, soldaki Mesudiye yoludur. Devamli solu takip ederk 7 km' den sonra hayitbükü sahiline ve Ogünün yerine hosgeldiniz.

Otobüs ile gelenler için:

Datça otobüsüne binip sondurak Datçada inin. Orada otobüs söförüne yada Datçali herhangi birine Mesudiye dolmuslarini sorun size gösterir. (Dolmuslar Garanti bankasinin hemen karsisindadir) Mesudiye dolmus söförüne Ogünün yerinde ineceginizi söylersiniz tam isletmenin önünde inersiniz (Küçük yer oldugu için her kes her kesi tanir) Her hangi bir karisiklik olur ise, lütfen biwleri 0252 728 0023 'ten arayin sizlere yardim etmek için buradayiz.

Feribot ile gelenler için:

Bodrum'dan Datça Körmen limanina sabah 9.30 aksam 17.30 olmak üzere günde 2 feribot seferi vardir. Araci olanlar için , Körmen yolundan çikip Datça yoluna gelir iken 2 yol karsiniza çikar bunlardan Knidos yolunu takip ederek 10 km den sonra Mesudiye yolunu takip etmek suretiyle bize ulasabilirsiniz.
Araci olmayanlar için, feribot servisine binip datça merkeze geliniz buradan Mesudiye dolmuslari ile bize ulasarbilirsiniz.

Deniz yolu ile gelenler için:

Datça ile Knidosun ortasindadir knidosdan geliriken palamutbükü nü geçince ovabükü gelir adatepe burunu dönünce hayit bükü karsiniza çikar. Datca dan geliriken domuz çukuru koyunu geçince bir kaç küçgk koydan sonra hayitbuku gelir koordinatlarimiz asagidadir,
36° 41,1' N
27° 34,4' E

Ogun's Place GPS !! hotel restaurant datca mesudiye sailing in turkey ogun's marina ova bükü hayit bükü datça

Copyright "Ogunplace.com" 2007, all rights reserved
Le Restaurant de Semra en France *****  Semra's Restaurant in France *****  Fransadaki Semranin Restaurant